ЕЛЕКТРОДНИЙ КОТЕЛ – ЦЕ ВИРІШЕННЯ ВАЖЛИВОЇ ЖИТТЄВОЇ ПРОБЛЕМИ

Зараз наша Україна переживає дуже скрутні часи. Та країна – це не Президент, прем’єр-міністр, Верховна Рада чи уряд. Країна – це ми, українці. Ми, сподіваючись на Божу допомогу, самі маємо подбати про себе, про добробут і тепло в наших домівках.

Згадується давня притча про Праведника, якому Бог обіцяв допомогу в скрутні часи. Під час потопу Праведник сидів на порозі свого будиночка й уповав на Всевишнього. Хвилі підступали все ближче й ближче, по дорозі йшли люди, щоб на високій горі перечекати лихоліття, і до Праведника під’їхав на коні чоловік.

-Праведнику, сідай на коня, я тобі допоможу врятуватися,- запропонував чоловік.

-Ні,- відповів той,- мені Бог допоможе.

Вода підступала вже під поріг хатини, а Праведник усе сидів і чекав. Повз нього на човні пропливав перевізник.

-Праведнику, сідай мерщій у човен, я тебе врятую,- закричав перевізник.

-Ні, чоловіче, я чекаю на Божу допомогу,- відповів Праведник і поліз на дах будиночка подалі від води, що стрімко прибувала.

Ось на горизонті з’явився корабель. Капітан спрямував судно до Праведника й запропонував свою допомогу, але впертюх  і зараз відмовився, бо сподівався  тільки на поміч Бога.

Праведника накрила хвиля,  він утопився, потрапив на небо і став перед Всевишнім.

-Господи, я так чекав на твою допомогу, чому ж ти забув про мене?- заплакав Праведник.

-Я про тебе не забув,- заперечив Усевишній.

–Я послав до тебе спочатку чоловіка на коні, потім перевізника на човні і капітана корабля, але ти відмовився від порятунку й тому поплатився життям за те, що не повірив людям, які намагалися прийти тобі на допомогу.

Ця давня легенда вчить нас розрізняти знаки, що їх нам посилає доля. Може, те, що Ви зараз зайшли на наш сайт,- це саме той знак, до якого треба уважніше придивитися, адже фірма «Обрій» пропонує свою допомогу у вирішенні великої проблеми, що хвилею накрила кожного українця: тепло в наших будинках в холоди, що обов’язково настануть через місяць-півтора. Електродні котли «Обрій» допоможуть Вам не просто вижити в люті морози, а й зекономити достатньо великі кошти на опаленні. Отже, пропонуємо перегорнути ще одну сторінку нашого сайту. Ознайомтеся з принципом роботи електродного котла, згадайте уроки фізики в середній школі чи порадьтеся з тими, хто ту фізику вчив, візьміть у руки калькулятор і все порахуйте. Сподіваємося, що сухі цифри й неважкі наукові викладки переконають Вас у тому, що електричний електродний котел – це вигідно, безпечно й доступно. Не витрачайте часу, телефонуйте – і фірма «Обрій» допоможе Вам вирішити тільки одну, але таку важливу проблему – економну витрату коштів на опалення.

Комментарии запрещены.