Електрокотел

Ось і закінчилося літо. Літо помахало нам рукою, прощаючись до наступного року, прийшла осінь з дощами, а там недовго й на зиму чекати. Уся природа готується до холодів, треба і людям подумати про те, як обігріти свої домівки. І ось то тут, то там в’ються над дахами дими: українці топлять котли дровами, щоб хоч трішки зекономити на газу, ціна за який з’їдає значну частину сімейного бюджету. Біля багатьох хат уже з’явилися стоси дров, у сараях щасливчиків чекає своєї черги вугілля. Старі люди згадують, що після війни топили хати висушеними коров’ячими кізяками, соломою, хворостняком — і це паливо теж у принципі може виявитися альтернативою газу. Але хіба ж це не дикість — у 21 столітті опалювати приміщення дідівськими «енергоносіями», маючи в хаті центральне опалення?
Альтернатива газовому опаленню є: це електродні котли, які монтуються в уже існуючу систему опалення без будь-яких додаткових дозвільних документів, проектів і узгоджень. Ви задумувалися, як працюють газові котли чи нагрівальні пристрої типу тенів? Газовий котел спочатку нагріває воду, потім вода повільно нагріває труби, батареї, віддаючи їм своє тепло. У тенах спочатку нагрівається сам тен, потім він гріє воду, вода гріє батареї і так далі. Як же працює електродний котел? Ви включили пристрій і миттєво пішов процес вироблення тепла: молекули води розкладаються на складові і виділяється тепло. Ніякої механіки, чиста фізика.
Електродний котел скоріше можна назвати пристроєм, адже його габарити всього 25 на 35 см. а потужність має богатирську: підніме температуру в кімнатах за лічені хвилини. Крім того, електродний котел достатньо економічний, тим більше, що можна встановити багатотарифний лічильник і оплачувати за використану вдень електроенергію одну ціну, а вночі — зовсім іншу.
Принцип роботи електродного котла винайдено не вчора. Ці пристрої застосовувалися ще за радянських часів на підводних човнах, де особлива увага приділялася безпеці роботи усіх приладів і систем, а тому не варто навіть загострювати увагу на тому, наскільки електродне опалення безпечне в плані екології, токсикології, фізичних параметрів тощо.
Можливості електродного опалення дуже великі: електродні котли легко монтуються, ніколи не виходять з ладу; вони абсолютно безпечні, безшумні в роботі, економічно вигідні. Якщо перед Вами постало питання вибору альтернативного опалення, то кращого рішення, ніж електродні котли фірми «Обрій» не знайти.

Комментарии запрещены.